dodaj do ulubionych   |   strona główna  
 

 |   NOCLEGI   |   INFORMATOR   |   FOTOGALERIA   |   KONTAKT      |   REKLAMA   |

   
Kalendarz Imprez


        Kalendarz Imprez

 

 


Najlepsze festiwale 2020-2021 z widokiem na wodę

Latem w Dźwirzynie i innych popularnych miejscowościach dzieje się szczególnie dużo z uwagi na turystów. Czy tak było też w tym roku, mimo koronawirusowego zamieszania? Sprawdzamy, jakie pop, rock i hip-hop festiwale odbywają się w okolicy.

Najbardziej znana impreza tego typu nad morzem to oczywiście Open'er Festival. Niestety, w tym roku nie mógł się odbyć. Następna edycja dopiero za rok. Może być legendarna, bo wystąpi m.in.  A$AP Rocky czy The Chemical Brothers. Organizatorzy zdają sobie sprawę, że muszą się wyjątkowo postarać, by zachęcić potencjalnych uczestników. Choć tegoroczny Open'er był odwołany, kilka mniejszych festiwali mimo wszystko będzie miało miejsce pod koniec lata lub jesienią.

Odbywa się np. tegoroczne Audiopole na Dzikiej Plaży w Swarzewie.  Największą gwiazdą Audiopola będzie Klaudia Gawlas, a poza nią pojawi się Nazaruk czy Shuster. Tego samego dnia, czyli 15 sierpnia ma miejsce Kwarantaniec Fest w Gdańsku. Impreza odbędzie się w klimatycznej Przystani Cesarskiej z widokiem na morze. To będzie święto techno i muzyki industrialnej – dwóch gatunków, które nie miały ostatnio łatwo w związku z zamknięciem klubów. Wydmy i nadmorski las to świetne tło dla zabaw, nawet w dobie pandemii. Jakie jeszcze festiwale hip-hopowe, elektroniczne i inne odbędą się w takiej scenerii?

Bogata oferta hip-hop festiwali w Giżycku

Dwie duże imprezy odbywają się w Giżycku i obie to festiwale hip-hopowe. Chodzi o nieco bardziej kameralny Miejski Hip-hop Festival i trochę większy Mazury Hip-hop Festival w Giżycku. Ten pierwszy odbywa się już 15 sierpnia. Oto potwierdzona lista gwiazd:

 • Malik Montana,

 • Żabson,

 • Sarius,

 • Kizo Oficjalnie,

 • Oki,

 • Przemek Ferguson.

Miejski Hip-Hop Festiwal Giżycko to impreza cykliczna, która odbywa się w wielu turystycznych miejscowościach Mazur. Kto nie zdąży w tym roku, może zobaczyć tą samą ekipę w tym samym miejscu za rok. Mazury Hip-hop Festival odbędzie się 15 lipca 2021. Co ważne, zakupione bilety można zwrócić do połowy maja. To odpowiedź organizatorów na możliwe kolejne warianty pandemicznych ograniczeń, które mogłyby zagrozić hip-hopowym festiwalom również w przyszłym roku.

Hip-hop festiwal na plaży w 2021 roku

Kolejny festiwal hip-hopowy, o którym warto wspomnieć, nie odbywa się nad morzem ani nad jeziorem, lecz nad rzeką. Płock też ma swoją plażę, na której będzie można posłuchać hip-hopu podczas Polish Hip-hop Festival 2021. Wystąpią zarówno młodzi, jak i bardziej doświadczeni raperzy, tacy jak:

 • O.S.T.R.,

 • Białas,

 • Dwa Sławy,

 • Słoń,

 • Jan-Rapowanie.

Łącznie wykonawców będzie kilkudziesięciu, więc warto zarezerwować czas i być tam w dniach 5-7 sierpnia 2021. Sprawdź ceny biletów na festiwale hip-hop, jeśli chcesz zaplanować zakup karnetów z odpowiednim wyprzedzeniem. Najtańsze bilety można kupić do kwietnia. Później cena będzie stopniowo rosła aż do sierpnia. Widać, że tu organizatorzy również chcą zdopingować niezdecdowanych uczestników do jak najszybszego kupowania karnetów.  Ponieważ to festiwalowe lato nie obrodziło, warto już teraz myśleć o biletach na przyszły rok.
 
Kalendarz imprez na sezon letni 2019 w opracowaniu.

05 - 07 lipca regaty Admirals Cup w Dźwirzynie

06 lipca -
Nadmorskie Otwarcie Lata w Dźwirzynie

13 lipca –
IV Nasze Wielkie Wesele w Grzybowie

03 sierpnia – Festiwal Smaczna Ryba w Dźwirzynie

10 Sierpnia – 9 Festiwal Zupy Grzybowej w Grzybowie

17 Sierpnia – V Festiwal Kultury Polsko Ukraińskiej w Przećminie
 

 
 

Źródło: http://www.gmina.kolobrzeg.plKabaret Skeczów Męczących na fali w Dźwirzynie
19.07.2018 ; 02.08.2018
Dźwirzyno, Amfiteatr, ul. H. Sawickiej 3Stand Up Dźwirzyno w składzie:

Sebastian Rejent, Michał Kutek, Piotrek Szumowski, Jasiek Borkowski, Karol Kopiec

25.07.2018
Dźwirzyno ul. Wyzwolenia 40 - Klub Muzyczny MAX
godz. 18.00Festiwal Indii27-28.06.2018 - Dźwirzyno
08-09.08.2018 - Dźwirzyno

28.06-01.07.2018 - Mrzeżyno
06-08.07.2018 - Kołobrzeg
17-19.08.2018 - Kołobrzeg

Najstarszy, największy i najsłynniejszy Orientalny happening w Polsce. Każdego lata przetacza się po wybrzeżu Bałtyku „Fala Orientu”, organizujemy około 50 niezwykłych imprez w każdym sezonie. Z setkami wolontariuszy i artystów z wielu krajów tworzymy bogatą, różnobarwną imprez prezentacje różnych aspektów kultury starożytnych Indii.

Wiele godzin programu scenicznego, pokazy tańców, jogi, sztuk walki, teatry oraz przeróżne atrakcje w okalających scenę namiotach. Niezwykłą współtworzona z publicznością atmosfera pozostaje na zawsze w pamięci. Na naszej scenie zawodowi artyści, oraz początkujące talenty.

Dla najmłodszych gości i ich rodziców przygotowujemy co roku nowe widowisko teatralne. Kolorowe, zachwycające sztuki powstają między innymi w dalekim Ekaterynburgu (Rosja). Vladimir Avvakumov, reżyser i aktor wzbogaca nasz program ciekawymi adaptacjami mądrych indyjskich opowieści.


 


 
Dźwirzyńskie spotkania przy szantach
08.08.2018 i 22.08.2018
godz. 19:00


VIII Festiwal Zupy Grzybowej w Grzybowie
12.08.2018 godz. 16.00


52 Międzynarodowy Festiwal Organowy
13.08.2018, godz. 19:45, Kościół M. B. Uzdrowienia Chorych w Dźwirzynie

Taras Baginets (Rosja) organy
Chór Filharmonii z Tajpei (Tajwan)            dzwirzyno, dżwirzyno


 
 

  Powrót Strona Główna